1 вересня – день знань!

В Україні день 1 вересня з давніх-давен – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято – День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Цього року ми відзначаємо це свято в надскладних умовах повномасштабної війни. Освітяни і студенти ніколи не стоять осторонь непростих викликів та пишуть історію нашої країни разом з тими, хто ціною власного життя виборює її незалежність і долає окупантів.

Традиційно в стінах коледжу відбулося свято 1 Вересня- День знань! Урочисто привітав  студентів та всіх присутніх  директор  коледжу, доцент, кандидат  технічних наук Василь  Дмитрович  Йовбак     із початком  нового навчального року, побажав першокурсникам успіхів у навчанні, познайомив їх з історією закладу, його інфраструктурою ,а також  звернув увагу на правила проведення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину та військового стану.

Почесним  гостем на свято був запрошений старший лейтенант, командир роти Андрій Бірюков, який привітав першокурсників з початком  нового етапу в житті в такий нелегкий для всіх час. Побажав гарного навчання, великих успіхів в починаннях, також  наголосив, що має надію зустрітись найближчим часом   під час святкування  ПЕРЕМОГИ  України в війні проти рашистів!!!

Студентів привітала  куратор групи ДВХ – 221 Сорокопуд С.І., побажавши їм бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ.

Відбулося урочисте вручення студентського квитка ,як головного символу студентства першокурсника.

На завершення свята пролунав Перший дзвінок. Попереду на усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у Свалявському технічному коледжі НУХТ, стануть для них незабутніми і найкращими!

Ми твердо переконані, зусиллями сотень молодих, ініціативних, наполегливих професіоналів, науковців, свідомих громадян  ми відбудуємо нашу країну.