1 вересня-день знань!

День Знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. На жаль, у непростий для нашої країни час, не для усіх студентів та учнів лунає перший дзвоник. 

    Сьогодні, 1 вересня, у ВСП “Свалявський технічний фаховий коледж НУХТ ” розпочалася лінійка з нагоди початку нового навчального року. Захід відкрили із державного гімну, також був внесений синьо-жовтий прапор.

 Після чого до студентів з вітальними словами звернулися директор коледжу, доцент, кандидат технічних наук Василь  Йовбак, а також наші захисники– Станіслав Черничко і Борис Голіш.

Урочисте вручення студентського квитка як головного символу студентства, Голова студентської ради — Дарина Маркович , вручила першокурсниці Мирославі Кобі.

На завершення свята пролунав Перший дзвоник. 

У цей день неабияка увага віддалася нашим ангелам охоронцям-воїнам, і тому прийняли участь у благодійній акції “Замість квітів–допомога військовим” і зібрану суму 6772 грн. передали до БФ “Свалявський Рух Опору”.

У цей день хтось вперше переступив поріг нашого навчального закладу, а інший – став студентом останнього курсу у рідному коледжі, рідній Альма Матер. Попереду усіх нас чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. 

Нехай студентські роки, проведені у нашому коледжі, стануть для вас незабутніми і найкращими!