1 вересня – день знань!

Сьогодні наша студентська родина поповнилася новими друзями. 1 вересня 2021 року у СТФК НУХТ зустріли велике та радісне свято – День знань! Близько 700 студентів цього дня переступили поріг рідної альма-матер: хто уперше, а хто востаннє.

Розпочалося свято із урочистого внесення Державного Прапору України під козацький марш. Після чого до студентів звернувся директор коледжу, доцент, кандидат технічних наук Василь Дмитрович Йовбак, який привітав присутніх із початком нового навчального року та побажав першокурсникам успіхів у навчанні, а також познайомив їх з історією закладу та його інфраструктурою. Звернув увагу на правила проведення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Студентів привітала куратор групи ДТГ-114 Добрянська Н.І, побажавши їм бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ.

Урочисте вручення студентського квитка як головного символу студентства, традиційно першим пройшов кращий першокурсник. Цього року кращим абітурієнтом коледжу стала Добош Аліна.

На завершення свята пролунав Перший дзвінок. Попереду на усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки, проведені у Свалявському технічному коледжі НУХТ, стануть для них незабутніми і найкращими!

Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання! У добрий путь!!!

Сподіваємось, що на цьому невеликому заході студентам було цікаво. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей у навчанні, впевнених прагнень, чудових ідей, веселих історій і особистих перемог.

Вітаємо!!!

Приєднуйтесь!