День святого Миколая

День святого Миколая– це найочікуваніше свято для дітей, адже у цей дивовижний день всі бажання здійснюються…

Тому  ми не могли  залишитися осторонь, і вже за доброю традицією, у Свалявському технічному фаховому коледжу НУХТ організували благодійну акцію ” Подаруй дитині радість в день святого Миколая ” де разом зі спільними зусиллями було зібрано 12330 грн. для діточок , які цього дуже потребують.

Сьогодні наші студенти та викладачі  були в гостях на чудовому святі у Закарпатському центрі соціально- психологічної реабілітації дітей.

Вихованці закладу  радісно нас зустріли, адже на передодні мали змогу потоваришувати під час проведення анімаційної програми, яку підготували наші студенти та подарували приємні емоції, смаколики, та музичну колонку. 

А Степан Надь проспонсорував солодощі для них.

Також мали змогу побувати на незабутньому  святі у маленьких артистів обласного  Будинку Дитини м. Свалява  де їх з щирими побажаннями привітала Голова студентського профкому — Інна Добоній.  І для цих прекрасних діточок ми подарували стіл для піску і води. Не залишилися байдужими і до наших маленьких гостей ВПО, які проживають в гуртожитку. Для них підготували приємні подарунки, а також привітали з Миколайчиком наших студентів,  що на даний час проживають в гуртожитку. Сподіваємось, що всі залишилися задоволеними і нам вдалося  подарувати дітям радість в День святого Миколая. 

Дуже дякуємо всім, хто підтримав донатами, а також  велика подяка студентам, які долучилися в організації свята.

А також низький уклін Збройним силам України, які 6 грудня відзначають професійне свято, і дають змогу жити безпечно у нашій країні і планувати майбутнє. 

Нехай святий Миколай оберігає наших воїнів і здійснює всі мрії українського народу.

 

Разом ми творимо добро!