День відкритих дверей у ВСП «СТФК НУХТ»

До дня відкритих дверей у ВСП «Свалявський технічний фаховий коледж НУХТ» були запрошені учні 9 класів сусідніх ОТГ, де майбутніх абітурієнтів ознайомили з спеціальностями, навчальним процесом та матеріально -технічною базою коледжу.
 
Також паралельно з ГО “Ми є Надія” проводився благодійний ярмарок « Відтворення закарпатських кулінарних традицій», де гості мали можливість побачити майстерність та талановитість наших студентів, скуштувати різні смаколики та допомогти нашій армії.  
Були запрошені наші захисники які проходять реабілітацію в реабілітаційному центрі “Протез”, а також наші волонтери відвідали воїнів які лікуються в міській лікарні.

Під час організованого заходу представили роботу дронів, які виготовлені за унікальною українською технологією для допомоги нашим захисникам на фронті.
Більше як  60 тис. грн колектев коледжу задонатив на організовану благодійну акцію…Також долучилися запрошені гості та містяни. Всі виручені від благодійного заходу кошти волонтери ГО “Ми є НаДІЯ” спрямують на закупівлю комплектуючих для дронів, які виготовляють майстри з Сваляви.
До коледжу в цей день завітали особливі гості — заступник голови Мукачівської районної адміністрації Роман Тарабій,  та волонтер зі Франції Джеф  ГО  “Ukraine De COEUR “. Під час зустрічі домовилися про  підписання меморандуму про співпрацю з  французькими партнерами щодо матеріально-технічного забезпечення коледжу й  методологічної взаємодії з науковими закладами Франції.
 
Дякуємо всім, хто відгукнувся на наше запрошення. Будемо раді бачити вас як наших студентів. 
Слідкуйте за нашими новинами та правилами вступу  на офіційному сайті коледжу та соціальних сторінках Фейсбук та Інстаграм .    

       Єднаймося заради Перемоги! Слава Україні!