День захисту дітей 2023

Літо щороку приносить нам нову радість, віру та надію. І, напевне, саме тому на початок теплої пори року припадає Міжнародний день захисту дітей – свято підростаючого покоління.

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни.Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч…

Сьогодні наші студенти та викладачі  завітали на свято до Закарпатського центру соціально- психологічної реабілітації дітей та Обласного будинку дитини ( м. Свалява ),  де вихованці закладів продемонстрували прекрасні та чуйні виступи.

Дивлячись на цих обдарованих дітей,  стає заспокійливо на душі, адже вони випромінюють  любов та щирість,   а завдяки професійних вихователів , —  ростуть  патріотами та взірцевими громадянами України.

Раді, що за підтримки Первинної профспілкової організації студентів нашого коледжу,  змогли подарувати для діточок- сиріт пісочниці – басейни для розваг.

Хочемо побажати всім дітям нашої країни  миру, спокійного, безпечного  та щасливого дитинства!

Також за підтримки благодійного студентського фонду ВСП

“Свалявський технічний фаховий коледж НУХТ” студенти з викладачами мали можливість подарувати анімаційну програму для дітей Реабілітаційного центру м.Сваляви ❤️ Особлива подяка Степану Надь за спонсорування солодощів😍!