І рідні стіни допомагають!

17 лютого на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту НУХТ відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів заочної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньо-професійної програми «Електротехнічні системи електроспоживання» у онлайн режимі за допомогою cередовища ZOOM.

Основну частину випускової групи за цією спеціальністю складали 15 випускників Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ.

Відчуваючи певні хвилювання перед захистом своїх кваліфікаційних робіт через планові та аварійні відключення електроенергії, що діють в різних населених пунктах Закарпатської області, вони самоорганізувалися і звернулися за допомогою до адміністрації коледжу і викладачів циклової комісії електротехнічних дисциплін для організації їм надійної роботи інтернету та якості зв’язку.

Для цього в коледжі в різних кабінетах циклової комісії електротехнічних дисциплін їм було надано локальні ноутбуки, підключені до надійної мережі інтернету.

Захист пройшов у теплій і невимушеній обстановці, здобувачі впевнено захистили свої роботи, показали свої знання та вміння у вирішенні питань проєктування систем електропостачання споживачів і застосуванні відновлювальних джерел енергії, оскільки відчували підтримку рідних стін і отримали певні настанови перед захистом від колишніх викладачів коледжу.

За результатами навчання та захисту своїх робіт наші випускники отримали оцінку «добре».

Частина випускників виявили бажання продовжити навчання в Національному університеті харчових технологій на здобуття освітнього ступеня «магістр».

Голова комісії – завідувач кафедри електропостачання і енергоменеджменту, доктор технічних наук, професор Сергій БАЛЮТА, колектив кафедри електропостачання і енергоменеджменту, викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін і адміністрація коледжу щиро привітали своїх вихованців із відмінним захистом, закликали їх не зупинятися на досягнутих результатах, міцно тримати енергетичний фронт нашої держави, побажали їм успіхів в подальшому навчанні та нових вершин у професійній сфері!

PS: «…Пішли у світ, поринули в життя,

А хочеться щоб нас не забували,

Щоб у нагоді стали ті знання,

 

Що ці роки старанно здобували»