Конкурс ” Містер та Місіс Сміт”

Одним із найважливіших завдань, яке стоїть сьогодні перед коледжем є виховання студентської молоді, здатної до саморозвитку, самовираження і самореалізації. Виховна робота в Свалявському технічному фаховому коледжу НУХТ спрямована на формування в студентів таких соціально-особистісних якостей, як працьовитість, відповідальність, організованість, самостійність, ініціативність, дисциплінованість, національна самосвідомість та патріотичність, здатність до творчого самовираження, інтерес до здорового способу життя і повага до культурних цінностей.

За цими напрямками складений план діяльності, в якому відображається окремий вид організації культурно- масових та культурно- просвітницьких заходів в коледжі.

Напередодні молодіжного свята Дня святого Валентина, на базі ГО ” Свалява Сівік ” Студентька Рада провела конкурс на визначення  кращої пари ” Містер та Місіс Сміт”.

5 пар змагались між собою ,  долавши різні як розважальні так і інтелектуальні перепони, проходили заплутаний детективний квест, та мали показати яскраву командну роботу, щоб стати справжнім містером та місіс Сміт.

Такі заходи несуть позитивний характер у згуртованості молоді в такий нелегкий час.

Ми не забуваємо, завдяки кому ми можемо так жити та радуватись  таким святам.

Тому завдячуємо вам, наші захисники, за таку можливість.

І хочемо передати  вам тепло не в словах і валентинках, а в окопних свічках, які будемо виготовляти  сьогодні для вас.

Бережіть один одного! Будьте щасливими і пам’ятайте, що кохання врятує світ.