«Незалежна Енергетика – Незалежна Країна»

   

Завершився тиждень електротехнічного відділу Свалявського технічного коледжу НУХТ, що проходив під девізом «Незалежна енергетика – незалежна країна». В цей період робота в коледжі велася по наступним напрямкам.

Теоретично-пізнавальний полягав у всебічному висвітленні історії розвитку електрики, сучасного стану та перспективи розвитку енергетики України по відео-дисплейним терміналам та у вигляді доповідей викладачів і студентів на науково-технічній конференції.

Практично-пізнавальний – в ознайомленні студентів з конструкцією та принципом роботи основного електроустаткування підстанції «Свалява-2» 35/10 кВ Свалявського району електричних мереж ПрАТ «Закарпаттяобленерго». Творчо-пізнавальний проходив у вигляді технічної творчості сучасних розробок студентів та проведенню конкурсу «Кращий за професією».

Завершальним етапом проведення тижня стало відзначення найбільш активних учасників та переможців конкурсу. Заходи, що проводились протягом тижня дозволили закріпити теоретичні знання студентів, розвинути творчі їх здібності та практичні навички, посилити інтерес до обраної професії.