Нове обладнання для комп’ютерного класу

Представники Дияконального центру подарували Свалявському технічному коледжу ноутбуки та мультимедійну дошку.

Про це виданню Svaliava.net повідомив волонтер та пастор Реформатської церкви Вячеслав Мурза.

За його словами, Диякональний центр передав студентам 25 ноутбуків та мультимедійну дошку для якісного навчання.

“Студенти мають навчатися у якісних умовах. Ми знайшли іноземних партнерів, які змогли подарувати Свалявському технічному коледжу потужні ноутбуки марки “DELL” та мультимедійну дошку. Наша церква вже давно намагається бути корисним для мешканців нашого міста та його гостей. Це не перший випадок, коли ми знаходимо благодійників та намагаємось залучити їх до розбудови нашого міста.

Мультимедійна дошка

У майбутньому плануємо розширювати свою діяльність, а залучену допомогу направляти і в інші навчальні заклади міста. В коледжі є спеціальність, яка готує фахівців комп’ютерних напрямків. Комп’ютерна техніка, яка є на балансі коледжу, є трохи застарілою для новітніх програм. Тому першу, сподіваємося не останню, таку допомогу ми спрямували саме в цей навчальний заклад.

Завдяки цій ініціативі у коледжі обладнали новий комп’ютерний клас, що дасть можливість студентам якісно здобувати освіту в області комп’ютерної інженерії, вчитися опановувати сучасну техніку, а також вивчати різні нові сучасні програми, які потребують такого технічного обладнання“, — додав волонтер.

Директор коледжу Василь Йовбак вважає, що така безкорислива допомога від волонтерів є дуже важливою у період війни, адже у держави не завжди знаходиться достатнє фінансування навчальних закладів у важкий для країни час.

“Така співпраця може допомогти вирішити багато нагальних питань. Використання мультимедійної дошки допоможе викладачам наочно показувати матеріал у великому форматі та зробить лекції більш цікавими та сучасними“, — підсумував очільник коледжу.

На зустрічі з керівництвом технічного коледжу волонтери також обговорили перспективні соціальні проєкти, які планують втілювати у майбутньому з використанням нового комп’ютерного класу.

Svaliava.net