Останній рубіж у навчанні успішно подолали електрики ВСП «CТФК НУХТ»

Відбулися захисти дипломних проєктів у цикловій комісії електротехнічних дисциплін на здобуття освітнього ступеню «молодший спеціаліст» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» здобувачів денної та заочної форм навчання.

Повномаштабна воєнна агресія росії в нашій державі внесла свої корективи у роботу Державної екзаменаційної комісії і цього року захисти кваліфікаційних робіт відбувалися у так званому «змішаному» режимі. Більша частина здобувачів освіти мала змогу представити свої роботи і захистити їх у оф-лайн режимі. Для здобувачів, які вимушено перебувають за межами України, було організовано захист проектів у он-лайн режимі за допомогою cередовища ZOOM.

За результатами навчання та захисту проєкту один здобувач отримає диплом з відзнакою.

Частина випускників виявили бажання продовжити навчання в Національному університеті харчових технологій.

Голова комісії – начальник Свалявського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго» Іван ОСТРОВКА, викладачі циклової комісії електротехнічних дисциплін і адміністрація коледжу закликали випукників не зупинятися на досягнутих результатах і міцно тримати енергетичний фронт нашої держави, побажали їм успіхів в подальшому навчанні та трудовій діяльності.

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Хай Вам щастить!