З метою висвітлення подій Чорнобильської катастрофи та вшанування подвигу ліквідаторів у коледжі було проведено виховний захід.
Під час заходу важливо було не лише поінформувати студентів про трагедію, але й висвітлити події Чорнобильської катастрофи . Це включало розповідь про перебіг аварії, причини та наслідки, героїзм ліквідаторів та масштаби руйнувань. Також хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та постраждалих. Не залишилися осторонь тематики важливості відповідальності, безпеки та свідомого ставлення до довкілля .
Учасниками заходу, який організував викладач Євген Береш, стали студенти першого та другого курсів.
Минуло 38 років із дня, коли стався вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Але й досі такі терміни як Чорнобиль, Припʼять, чорнобильська катастрофа, сталкери… викликають великий інтерес не тільки у людей, які пам’ятають катастрофу, а й у молоді. Величезна кількість інформації Інтернету, документальні та художні фільми про аварію, так звані «сталки» сучасних блогерів ютюбу тільки підігрівають інтерес до цієї теми. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Здавалося б, не лише ця катастрофа стосується нашої держави, адже шкоди завдано усьому світу. Піднімати питання цієї трагедії, обговорювати її обов’язок усіх.
Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок. Давайте берегти оточуючий світ. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.
Не можна забувати усі ці жахливі події. І головне, намагатися не втрачати самовладання і застосовувати свої знання і уміння, для того щоб уникнути найжахливіших наслідків.