СТФК долучився до виготовлення окопних свічок

Метріал взятий з сайту Svalyava.net

У День святого Валентина мешканців Свалявщини об’єднала одна спільній справа — виготовлення “вогників тепла” для українських захисників.

Шістдесят окопник свічок та стільки ж заготовок виготовили діти ВПО, студенти та викладачі Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ, працівники ЗННІ ЗУНУ під час воркшопу на території ГО “Свалява Сівік” 14 лютого.

Про це видання Svaliava.net дізналося від членкині ГО “Свалява Сівік” Тетяни Соболевської.

За її словами, захід продовжується, 15 лютого о 14-й годині усіх охочих приєднатися до благодійної ініціативи чекають на першому поверсі Свалявського будинку культури у офісі ГО “Свалява Сівік”.

Також пані Тетяна розповіла, що матеріалами захід забезпечили дружина військового Ольга Гриньку, вчителька англійської мови на пенсії Магдалина Чубірка, БФ “Свалявський рух опору” та представники церкви.

Воркшоп окопні свічки у Сваляві

У першому етапі заходу активну участь приймали викладачі Свалявського професійного коледжу Мар’яна Лізанець, Інна Добоній та Віта Тучапська, а також студентки Беата Мейсарош та Дар’я Чуплигіна.

Ми надамо всі необхідні матеріали та інструкції щодо виготовлення свічок. Будьте готові віддати краплину тепла та світла нашим героям, які захищають наше життя. Долучайтеся, разом ми допоможемо нашим воїнам виконувати свою важливу місію“, — закликала представниця ГО “Свалява Сівік”.

Захід відбувається у співпраці Свалявського технічного фахового коледжу, ГО “Свалява Сівік” та ЗННІ ЗУНУ.

 

Вже другий день долучаємось до такої відповідальної місії…

Навіть страшно подумати, що нашим дітям доводиться  робити окопні свічки, жити з війною..

Допомагали від душі, тож віримо, що кожна свічка світитеметься як ясна зоря, зігріватиме теплом  та буде випромінювати віру в перемогу.

Хай Бог допомогає усім воїнам, їх рідним і усім хто їм допомогає!