Традиційні відвідини Будинку дитини

Міжнародний день захисту дітей – це свято, яке привертає увагу до питань дитинства як усього суспільства, так і кожного громадянина.

Студенти нашого коледжу кожен рік  із нетерпінням очікують  на зустріч з вихованцями Будинку дитини Сваляви, готують подарунки для малечі.

Своїми щирими посмішками та піднесеним настроєм, чудовими артистичними здібностями, радо вітали гостей вихованці групи «Ластівка».

    У яскраво прикрашеній залі лунали дзвінкоголоса музика, спів,  сценарій був наповнений інсценівками та таночками Усе це надало святу особливо веселого настрою.

    Цього разу студенти коледжу та профспілкова організація студентів придбали для вихованців дитбудинку набір вібраційного ротового моторного інструменту z- vibe ( виробництво США), призначений для удосканалення навичок мовної моторики дітей, за що отримади щиру подяку від головного лікаря закладу Володимира Бейреша.

    Після завершення свята у студентів була можливість погратися з дітками, даруючи їм свої любов і тепло. Можна із впевненістю сказати, що короткочасне, але приємне спілкування з малюками, залишить у душах благодатний слід чистої любові.