Циклова комісія туристично-готельних дисциплін.

Про циклову комісію

Циклова комісія має значний досвід роботи, достатню професійну та педагогічну майстерність, своєчасно підвищує кваліфікацію шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації, стажування, і здатна забезпечити підготовку молодших спеціалістів на рівні державних вимог та стандартів. Комісія складається з п’яти викладачів.

Туристична сфера обростає відповідною інфраструктурою, що суттєво сприяє росту кількості відпочиваючих. Одним з гвинтиків цього колосального механізму, що активно набирає обертів, є новостворені спеціальності на базі Свалявського технічного коледжу «Туристичне обслуговування» та «Готельне обслуговування» . Багато наших студентів вже оцінили рівень підготовки майбутніх фахівців туристичної та готельної сфери та відкрили для себе нову професію .

В розмаїтті професій, які готує наш заклад робота в туристичній сфері в нашому краї є однією з найперспективніших адже туризм є тією галуззю економіки, за яким майбутнє нашого краю . На сьогоднішній день для якісного відпочинку треба не тільки хорошу туристичну інфраструктури , але й фахівців в цій сфері тому з 2012 року Свалявським технічним коледжем НУХТ було відкрито дві нові спеціальності «Туристичне обслуговування» та «Готельне обслуговування» . В даний час в якісний відпочинок можливий з добре підготовленими спеціалістами туристичної галузі. Дані спеціальності які готує наш заклад покликані стати своєрідним путівником в бурхливому світі туристичних послуг, кількість і якість яких щоденно збільшується та зростає. Окрім того, знання отримані в коледжі дадуть змогу майбутнім фахівцям легко знайти себе в новій професії і забезпечити собі гідне життя та процвітання нашого краю та України.

Цілями Свалявського технічного коледжу є задоволення потреб у кваліфікованих фахівцях в галузі туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Напрям «Готельне обслуговування» випускник за цією спеціальністю готується до роботи у готельно-ресторанному господарстві, головною метою якого є надання високоякісних послуг у сфері гостинності відповідно до світових стандартів. Випускники можуть обіймати посади професіонала з гостинності, організатора готельної і ресторанної діяльності, фахівця із організації дозвілля , менеджера з готельно-ресторанного бізнесу, керівника готелю чи ресторану, менеджера з готельно-ресторанного бізнесу.

Напрям «Туристичне обслуговування» випускник за цією спеціальністю готується до роботи в сфері технології та організації туристичної діяльності, розробці та реалізації туристичних продуктів, наданні високоякісних послуг екскурсійного обслуговування. Випускники можуть обіймати посади менеджера з туризму, інспектора з туризму, організатора з туристичної діяльності, організатора з подорожей (екскурсій), фахівця з туристичного обслуговування, фахівця з туристичної безпеки, гіда-перекладача, професіонала з організації діяльності туристичних агентств та бюро подорожей.