У ЛАВАХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИНОРОБІВ ПОПОВНЕННЯ

   

30-31 січня 2020 року на технологічному відділенні відбувся захист дипломних робіт студентів  денної форми навчання групи ДВ-161 та заочної форми навчання групи ЗВ-183. Екзаменаційна комісія працювала під головуванням генерального директора корпорації «Закарпатсадвинпром», директора УКЗ Гісема Володимира Васильовича.

На захист було представлено роботи, присвячені питанням удосконалення технології вин різних  типів з метою підвищення якості та біологічної цінності, покращення та здешевлення процесів їх стабілізації.

Захист пройшов успішно. Членами ДЕКу біло відмічено використання студентами у роботах  останніх наукових досягнень у галузі виноробства. Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що викладацький склад технологічного відділення готує висококваліфікованих молодших спеціалістів спеціальності 181 «Харчові технології» (спеціалізація «Бродильне виробництво  і виноробство»), які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!