Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД

 

ГО “ІСТОК ” разом з ГО “Свалява  Сівік ”  провели інформативну зустріч  як вберегти себе від ВІЛу для студентів ВСП ” СТФК НУХТ ” .Ця тема є дуже проблематичною у наш час, тому бути правильно проконсультованим є досить актуальним.

 Розповіли слухачам про шляхи передачі ВІЛу, статисткику захворювань в Україні та Закарпатті, про профілактику та лікування ВІЛ. 

Мало хто знав, що завдяки своєчасному прийому безкоштовної антиретровірусної терапії (АРТ) життя ВІЛ-позитивних людей стало більш тривалим і більш здоровим.

Також залишили контакти та розповіли про діяльність, послуги спеціалістів  ГО «Істок» на випадок надання допомоги бажаючим піклуватись про своє здоровʼя . 

Адміністрація ВСП ” СТФК НУХТ ” висловлює велику подяку  ГО ” Свалява Сівік” та ГО “ІСТОК ” за проведену інформаційну роботу  для наших студентів.

Долаємо ВІЛ разом.