ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ ВІДЗНАЧИЛИ ВЕЛОПРОБІГОМ

   

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

У нас, в коледжі, це свято відзначать уже вшосте студенти спеціальностей ”Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” у мальовничому Буковеллю та сходженням на  найвищу  точку України – г. Говерла (2061 м.).  

Вперше на передодні цієї події 25 вересня було організовано велопробіг. Учасників привітав директор СТФК НУХТ кандидат технічних наук, доцент  Йовбак В.Д. зі стартом та додав, що такі заходи допомагають писати власну сторінку історії розвитку та динамічного зростання.

Святкування принесло багато задоволення, адже були організовані викладачами та студентською радою різні конкурси в лісових умовах, а також засновано ще одну хорошу  традицію «Посвята в індіанці».

Учасники велопробігу переконані, що рухова активність є головною складовою здорового способу життя людини, а велотуризм стає все більш популярним!